راهنمای ثبت نام در رسیتال

● -کاربر گرامی ، شماره موبایل و کد ملی شما ، بعنوان کد کاربری و رمز عبور شما خواهد بود ، بنابراین در ثبت صحیح آنها ، دقت لازم را مبذول فرمائید .
● - هر نوازنده در رسیتال ، میتواند فقط دو نفر را بعنوان همراه خود در سامانه ثبت نماید ، سایر همراهان نوازنده (مهمانان نوازنده ) نیازی به ثبت در سامانه ندارند و کارت دعوت بهمراه شماره صندلی این مهمانان در اولین جلسه حضوری با استاد ، ارائه خواهد شد.
● - جهت ثبت خود بعنوان همراه ، اطمینان حاصل نمائید که نوازنده شما قبلا در سامانه ، ثبت نام نموده است .
● - کاربرانی که هنرجوی استاد بوده و نوازنده نمیباشند بلکه بعنوان مهمان در این رسیتال شرکت مینمایند باید با گروه کاربری VIP در فرم ثبت نام اقدام به ورود اطلاعات خود و مهمانان خود نمایند۰ لازم به ذکر است که این عزیزان حق رای دارند۰
● - فقط شماره موبایل های ثبت شده با نوع کاربری همراه یاVIP ، مجاز خواهند بود در روز برگزاری رسیتال ، اقدام به رای دادن بنمایند ، بنابراین حتما باید در روز برگزاری ، موبایل ثبت شده در سامانه را بهمراه داشته باشید .
● - به اطلاع میرساند که سامانه تا روز ۲۲ فروردین ماه برای ثبت نام فعال میباشد و پس از آن امکان ثبت نام وجود نخواهد داشت .
● - پس از تکمیل فرآیند ثبت نام ، کارت دعوت بهمراه شماره صندلی ها در اولین جلسه آموزش حضوری توسط استاد خدمت کاربران محترم ارائه خواهد شد .
● - قابل ذکر است همراه داشتن کارت دعوت و شماره صندلی در روز برگزاری رسیتال الزامی است و حراست سالن از ورود افراد فاقد کارت دعوت و یا شماره صندلی ممانعت بعمل خواهد آورد .
● - فرایند رای گیری برای انتخاب نفرات برتر ، بصورت الکترونیکی و از طریق اتصال به اینترنت خواهد بود بنابراین قبلا از اتصال گوشی همراه خود به اینترنت اطمینان حاصل نمائید .

فرم ثبت نام

نوع کاربر:
کاربر مرتبط :
نام :

فرهيد ، آموزش ، آموزش پيانو ، تدريس پيانو ، تدريس خصوصي موسيقي ، تدريس خصوصي پيانو و ارگ ، آموزشگاه موسيقي